رنگ رویه الکیدی هواخشک

این محصول بر پایه رزین آلکید ساخته می شود. این محصول در فام های مختلف و همچنین به صورت مات, نیمه مات و براق قابل عرضه می باشد. رنگ هواخشک آلکیدی شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا را میتوان جهت رنگ آمیزی سطوح فلزی, سیمانی, چوبی, گچی و … از قبیل قطعات و سازه های فلزی, تجهیزات اداری, ساختمان, وسایل بازی پارکها و … در محیطهای صنعتی, نیمه صنعتی و مرطوب استفاده کرد. برای رنگ آمیزی سطوح فلزی بهتر است از یک لایه آستری آلکیدی به عنوان لایه زیرین استفاده شود. رنگ های آلکیدی را می توان هم بوسیله قلم مو و هم به صورت اسپری اعمال کرد.حساسیت کمتر به آماده سازی سطح, سرعت خشک شدن مناسب, چسبندگی عالی, مقاومت جوی خوب, حفظ رنگ و ثبات براقیت خوب و انعطاف پذیری عالی از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

 

رنگ میانی الکیدی هواخشک

رنگ میانی آلکیدی هواخشک  جهت افزایش ضخامت سیستم رنگی و همچنین افزایش چسبندگی بین لایه ای مصرف می شود. این محصول  به همراه آستری و لایه نهایی جهت رنگ آمیزی انواع سطوح فلزی, چوبی, سیمانی, گچی و …  در محیط های صنعتی, نیمه صنعتی و مرطوب استفاده می شود. رنگ های آلکیدی را می توان هم بوسیله قلم مو و هم به صورت اسپری اعمال کرد. چسبندگی عالی, زمان خشک شدن مناسب, مقاومت جوی و … از ویژگی های بارز این محصول می باشد.  

 

رنگ رویه الکیدی سریع خشک

رنگ آلکیدی سریع خشک بر پایه رزین آلکیدی کوتاه روغن ساخته میشود. این رنگ به عنوان پوشش حفاظتی و تزئینی سطوح فلزی استفاده می شود.

به علت سرعت خشک شدن سریع امکان جابجایی قطعات فلزی رنگ شده  را در حداقل زمان، ممکن می سازد.  چشبندگی خوب، سختی بالا، مقاومت نسبی در برابر شرایط جوی ، خراش و سایش و همچنین انعطاف پذیری مناسب از ویژگی های این محصول می باشد.

 

آستر زینک فسفات الکیدی هواخشک

 آستر زینک فسفات آلکیدی هواخشک شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا به عنوان آستر ضد خوردگی کاربرد فراوانی در صنایع دارد. وجود پودر زینک فسفات باعث میشود این آستر مقاومت خیلی خوبی در برابر عوامل جوی و رطوبت داشته باشد. این محصول جهت رنگ آمیزی سازه های فولادی در محیط های نیمه صنعتی, شهری و مرطوب کاربرد دارد. بهتر است در مواقعی که آماده سازی سطح به صورت کامل انجام نشده این آستر را بوسیله قلم مو اعمال شود تا هم چسبندگی بهتری حاصل شود و هم نفوذ  رنگ به خلل و فرج سطح بیشتر شود. سمی نبودن, مقاومت در برابر رطوبت و عوامل خورنده , چسبندگی عالی, حساسیت کم به آماده سازی سطح, زمان خشک شدن مناسب و … از جمله ویژگیهای این آستر می باشد.

 

آستر زینک کرومات الکیدی هواخشک

آستر زینک کرومات آلکیدی هواخشک شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا به عنوان آستر ضد خوردگی کاربرد فراوانی در صنعت دارد. وجود پودر زینک کرومات باعث میشود این آستر مقاومت خیلی خوبی در برابر عوامل جوی و رطوبت داشته باشد. این محصول جهت رنگ آمیزی سازه های فولادی در محیط های نیمه صنعتی, شهری و مرطوب کاربرد دارد. بهتر است در مواقعی که آماده سازی سطح به صورت کامل انجام نشده این آستر را بوسیله قلم مو اعمال شود تا هم چسبندگی بهتری حاصل شود و هم نفوذ  رنگ به خلل و فرج سطح بیشتر شود. مقاومت در برابر رطوبت و عوامل خورنده, چسبندگی عالی, حساسیت کم به آماده سازی سطح, زمان خشک شدن مناسب و … از جمله ویژگیهای این آستر می باشد.

 

 آستر اکسید آهن الکیدی هواخشک

آستر اکسید آهن آلکیدی هواخشک شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا، یکی از محصولات پر کاربرد جهت رنگ آمیزی سازه های فولادی به عنوان آستر ضد خوردگی می باشد. این آستر معمولا به همراه لایه میانی و رویه آلکیدی هواخشک مصرف زیادی در محیط های صنعتی, شهری و مرطوب دارد. ضخامت دهی بالا, چسبندگی خوب, حساسیت کم به آماده سازی سطح, زمان خشک شدن مناسب, مقاومت جوی مناسب و … از ویژگی های این محصول می باشد.

 

آستر الکیدی طوسی هواخشک

آستر طوسی الکیدی هواخشک شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا، یکی از محصولات پر کاربرد جهت رنگ آمیزی سازه های فولادی به عنوان آستر ضد خوردگی می باشد. این آستر معمولا به همراه لایه میانی و رویه آلکیدی هواخشک مصرف زیادی در محیط های صنعتی, شهری و مرطوب دارد. ضخامت دهی بالا, چسبندگی خوب, حساسیت کم به آماده سازی سطح, زمان خشک شدن مناسب, مقاومت جوی مناسب و … از ویژگی های این محصول می باشد.

 

رنگهای سوله

رنگ های سوله شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا بر پایه رزین آلکید تولید می شود. این محصول حاوی پیگمنتهای ضد خوردگی زینک کرومات, زینک فسفات و سایر پیگمنت های ضد خوردگی می باشد. وجود این پیگمنتها باعث میشود این رنگها مقاومت خوبی در رطوبت و عوامل خورنده داشته باشد.

این رنگ را میتوان هم به عنوان آستر به همراه رویه هواخشک مناسب و هم به عنوان رنگ رویه تک لایه استفاده کرد. این محصول جهت رنگ آمیزی سازه های فلزی پلها و سوله ها در محیطهای صنعتی, شهری و نیمه مرطوب استفاده کرد.  جهت رنگ آمیزی بهتر و نفوذ بیشتر رنگ به خلل و فرج سطح بهتر است  سازه ها با قلم مو رنگ آمیزی شود.چسبندگی خوب, حساسیت کم به آماده سازی سطح, مقاومت در برابر رطوبت, نور خورشید و عوامل خورنده, ژزمان خشک شدن مناسب و … از ویژگی های این محصول می باشد.